0798-9090-46
دانشجو برتر
موسسه تحصیلات عالی استقلال
استقلال; پویایی و شکوفایی
تورنمنت فوتسال خزانی در موسسۀ تحصیلات عالی استقلال راه اندازی شد

تورنمنت فوتسال خزانی در موسسۀ تحصیلات عالی استقلال راه اندازی شد


تورنمنت فوتسال خزانی در موسسۀ تحصیلات عالی استقلال راه اندازی شد

به منظور تشویق روحی و سلامت بدنی محصلان، ادارۀ موسسۀ تحصیلات عالی استقلال تورنمنت خزانی فوتسال را در سطح پوهنحی های چهارگانۀ موسسه راه اندازی نمود. این تورنمنت با حضور محترم حاجی محمد عارف “طیب” در یکی از استادیوم های ورزشی خصوصی آغاز یافت.
در این تورنمنت دوازده تیم از چهار پوهنحی (حقوق و علوم سیاسی، انجینیری، اقتصاد و کمپیوترساینس) از تایم های مختلف (صبح، بعد از ظهر و شبانه) اشتراک نمودند. این مسابقات ۲۰ روز دوام نمود.
در دور اول مسابقات شش تیم انجینیری صبح، انجینیری شبانه، اقتصاد صبح، حقوق صبح، انجینیری بعدازظهر و حقوق شبانه به ترتیب توانستند تیم های حقوق و علوم سیاسی شبانه، کمپیوترساینس صبح، کمپیوترساینس بعدازظهر، حقوق بعد ازظهر “ب”، حقوق بعد از ظهر “الف” و کمپیوترساینس شبانه را شکست دهند.

fotsal
در دور دوم مسابقات اما، انجینیری صبح توانست بر اقتصاد صبح فایق آید؛ حقوق صبح از سد انجینیری بعدازظهر گذشت؛ حقوق شبانه به دلیل تخلف از دور بازی ها حذف شد و انجینیری شبانه به حیث خوش شانس مسابقات مستقیم به دور مسابقات نیمه نهایی راه پیدا کرد.
در دور سوم مسابقات، انجینیری صبح به حقوق صبح باخت و با تیم خوش شانس (انجینیری شبانه) مقابل گردید که بازی را به آن نیز واگذار کرده و حایز مقام سوم مسابقات گردید. بازی نهایی (فاینل) بین تیم های حقوق صبح و انجینیری شبانه برگزار گردید که حقوق صبح موفق گردید انجینیری شبانه را شکست و مقام اول مسابقات را کسب نماید. گفتنی است انجینیری شبانه مقام دوم مسابقات را کسب نمود.
گفتنی است در این تورنمنت خزانی محمد جواد با به ثمر رساندن ۲۰ گل توانست جایگاه آقای گل را به خود اختصاص دهد، تیم اقتصاد روزانه اما به حیث با اخلاق ترین تیم تشخیص داده شد و احمد فرهاد به حیث بهترین بازیکن این دور مسابقات شناخته شد.

There is no gallery selected or the gallery was deleted.

استقلال، ایستادگی، پویایی و شکوفایی